Міс Європа повернулася в Україну (фото, відео)

Українка, яка перемогла в конкурсі “Miss Europe Continental” привезла додому перемогу.

“Міс Європа” Наталія Варченко просто підірвала інформаційний простір новиною про свою перемогу. Раніше Україна не брала участі в “Miss Europe Continental”, це був перший досвід. Нагадаємо, що конкурсантку обрав комітет конкурсу “Міс Україна Всесвіт”. Директор комітету Ганна Філімонова особисто підтримала Наталю і першою повідомила про її перемогу.

Зустрічати титуловану Королеву Краси (вже за європейськими стандартами) приїхали друзі та шанувальники. Молоді люди зв’язалися з менеджментом Наталії та дізнавшись про час її прильоту, влаштували невеличкий сюрприз. Під час прильоту Варченко, аеропорт “Бориспіль” наповнився не лише феромонами краси та чарівності, а й десятками яскравих куль, квітів і гучних оплесків.

Наталю Варченко така зустріч застала зненацька, а мама, яка підтримувала і супроводжувала дочку на конкурсі, просто не могла стримати сліз радості.

Уже більше 10 років моя донечка їздить на різні конкурси, переживає величезний стрес як для душі так і тіла. Я бачила, як важко їй давалася кожна перемога, як вона хвилювалася, щоб не підвести країну. Нарешті настав момент визнання, коли ми відчули, що робимо це не тільки для себе. Наталю дуже люблять, на неї рівняються молоді дівчата і я просто не можу стримати сліз, знаючи, що зростила такий гідний приклад для інших “, – розповідає мама Наташі Варченко.

Сама ж Королева європейської краси не плакала, а міцно стискала квіти і фотографувалася з шанувальниками. У планах Наталі Варченко зайнятися власною сольною кар’єрою, на яку у неї ніколи не вистачало часу.

У найближчому майбутньому я планую почати займатися музикою. Виконувати пісні зі змістом, музику яку будуть слухати і розуміти люди всіх вікових категорій. Подобається, коли в пісні є душа та своя легенда “, – розповіла Наталя Варченко в своєму недавньому інтерв’ю одному з видань.

Нагадаємо, що в листопаді Наталія Варченко стала переможницею конкурсу “Miss Supertalent of the World”, який проходив в Сеулі.

Поділитися: FB Twitter

Читайте також