Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Восьмий випуск журналу «Найкрасивіші Українки»

«Глибоких жінок завжди побоюються, бо вони не такі, як інші: нестандартні, не вписуються у звичні соціальні рамки. Вони відрізняються ясним розумом, великим серцем і сильним духом.

Наша мета – розповісти про українських жінок, котрі своєю красою та силою роблять світ краще, а світле майбутнє – можливим для нас усіх.

Наша місія – надихати. Ми бажаємо показати енергію сильних жінок України. У цьому виданні ви знайдете їхні думки: розумні й голосні, прямолінійні й тихі, яскраві, місяцями різкі та завжди такі, що відкривають очі.

Вони – це різноманіття та єдність глибоких жінок. Я вважаю, що кожна українська жінка особлива. Вона не просто концепція. Її необхідно осмислити, побачити, відчути на інтуїтивному рівні. Загальні поняття ніколи не зможуть описати винятковість окремих особистостей, адже за спрощенням і генералізацією так легко впустити щось дуже важливе і цінне…

Світ можна розкласти на атоми та молекули, а в житті керуватися лише нав’язаними правилами та нормами. Проте не все підвладне раціональному розумові. Якби у Шевченка, Булгакова, да Вiнчi або Родена спитали, що надихнуло їх
на створення культових жіночих образів, навряд вони змогли б відповісти щось конкретне… Можна знайти у картині золотий перетин, розібрати її на пропорції та світлотіні, але описати жінку чіткими поняттями вам не вдасться.

I якщо нам вдалося хоч трішки
зобразити глибину та красу сучасної української жінки, показати, як вона любить життя та віддає всю себе у справу, розказати про її непросту природу та новий, більш значущий і багатогранний рівень життя, на якому вона знаходиться – ми можемо вважти нашу місію вдалою.

Цьому світові потрібно більше
глибоких жінок!»

Лист головного редактора Ukrainian Power Ольги Внукової